menu


Даруємо ЛЮБОВ ДІТЯМ
За останні кілька років понад 4000 дітей були охоплені проектами дитячих таборів. Ми організуємо канікули в захоплюючих дух місцях по всьому світу.
_____

Пустіть діток, і не бороніть їм приходити до Мене, бо Царство Небесне належить таким.


МIССИОНЕРИ
МІСІОНЕР ПОВНОГО ЧАСУ & ПАСТОР
Мене звати Анатолій Солодовник, я пастор-місіонер.
Народився я 18 червня 1985 року в Дніпропетровській області України, в родині євангельських християн. Мій батько, пастор в третьому поколінні, ще з молодих років почав насаджувати багато церков.

ПОЖЕРТВУВАТИ
МІСІОНЕР ПОВНОГО ЧАСУ ;
ДИРЕКТОР МІССІЇ "SOLID ROCK"
Після випуску з SMBS в 2012 році, Славик поїхав в місіонерську поїздку в Україну, як лідер групи. Ця подорож стала незабутньою для нього. І ось уже три роки, як він служить в селі Знаменівка.
ПОЖЕРТВУВАТИ
МІСІОНЕРИ ПОВНОГО ЧАСУ & ПАСТОР
Павло народився в 1984 році в невіруючій сім'ї. Його батьки виховували 21 дитину, 18 з яких були прийомними. Він був другим з родини, хто прийшов до Христа в 2003 році. У тому ж році він одружився на чудовій дівчині Інні і зараз у них 9 прекрасних дітей, 4 з яких прийомні.
ПОЖЕРТВУВАТИ
МІСІОНЕР ПОВНОГО ЧАСУ
Народилася я у віруючій родині. Нас всіх 6 дітей. З дитинства відвідувала служіння, недільну школу, любила розповідати вірші. 26 липня 2009 р. прийняла Водне хрещення.
ПОЖЕРТВУВАТИ
МІСІОНЕР ПОВНОГО ЧАСУ
Мене звати Руслан Гарбар сам родом з України міста Рівного. Виріс в сімї де не перше покоління є християнами. Але моє подорож з Господом почалась коли я прийняв Христа як мого спасителя.
ПОЖЕРТВУВАТИ
МІСІОНЕР ПОВНОГО ЧАСУ
Летом 2017-го года , мы стали частью служения : миссии "Solid Rock".
Тогда-же, мы переехали в поселок Губиниха, для исполнения Божьего поручения: принести Евангелие людям, насаждать церкви и взращивать учеников Христа, которые служили-бы не только там где они находятся, но и воспитывали тех, кто пойдет дальше в служении миссионера, и принесли Царство Божье в другие города и села.
ПОЖЕРТВУВАТИ
СТАТИСТИКА
3,741+
Дітей
З 2017 по 2018 в дитячих таборах навчалось понад 3741 дитини.
26+
Локацій
Міста та села України
100+ Волонтерів
Місіонери в партнерстві з місцевими церквами працювали разом, поширюючи Євангеліє Царства
91
День
Протягом літа
СВІДОЦТВА ПРО ЛЮБОВ БОГА
Відео-интервью
МАЙБУТНІ ПОДІЇ
Захоплюючі події Нового 2020 року
Цієї зимової перерви молодь та підлітки прийдуть до нашого навчального центру, коли ми продовжуємо програму учнівства. Вони навчатимуться глибшим істинам щодо стосунків з Богом ...
МАГАЗИН
More products
Робіть Більше ніж просто турботу; приймайте привілею,
честь і зобов'язання в даванні
"Кажу це не тому, щоб шукав я давання, я шукаю плоду, що примножується у вас плід ."