menuПавло & Інна Кулаковскі


-
Павло & Інна Кулаковскі
МІСІОНЕРИ ПОВНОГО ЧАСУ & ПАСТОР

Павло народився в 1984 році в невіруючою сім'ї. Його батьки виховували 21 дитину, де 18 з них були прийомними. Він був другим з родини, хто прийшов до Христа в 2003 році. У тому ж році він одружився на чудовій дівчині Інні, і зараз у них 9 прекрасних дітей, 4 з яких прийомні. Крім усього іншого, в 2007 році він закінчив в Дніпропетровську Біблійний інститут і отримав диплом бакалавра пасторського служіння. З 2004 року і протягом наступних 6 років, він почав короткострокові місіонерські поїздки з молоддю по селах України. Він відкрив церкву в с.Губініха в 2010 році, де служить пастором
по цей день. Їхнє бачення, щоб в кожному населеному пункті України
була сильна церква.
Хочете стати партнерами служіння?
Співпрацюючи з Павлом та Інною, ви зможете внести вагомий внесок в насадження церкви і допомогти поширювати Царство Боже на землі.
Наша вдячність і молитва про вас!
Дякую Богові своєму при кожній згадці про вас, завжди в усякій молитві своїй за всіх вас чиню я молитву з радощами, за участь вашу в Євангелії від першого дня аж дотепер, будучи впевнений в тому, що той, хто в вас розпочав добре діло, виконає його аж до дня Ісуса Христа. (Филип'ян 1: 3-6)

Робіть Більше ніж просто турботу; приймайте привілею,
честь і зобов'язання в даванні
"Кажу це не тому, щоб шукав я давання, я шукаю плоду, що примножується у вас плід ."