Олексій та Ангелина Ярин
МІССІОНЕРИ ПОВНОГО ЧАСУ
Кілька років тому, Господь покликав мене і мою сім'ю, в місіонерське служіння, в селах і малонаселених пунктах.
Влітку 2017 го року, ми стали частиною служіння: місії "Solid Rock". Тоді-ж, ми переїхали в селище Губиниха, для виконання Божого доручення: принести Євангеліє людям, і повернути тих, хто відпав від церкви або охолов, з різних причин, насаджувати церкви і плекати учнів Христа, які служили-б не тільки там де вони знаходяться, а й виховували тих, хто піде далі в служінні місіонера, і принесли Царство Боже в інші міста і села.
Зараз, ми є служителями повного часу місії "SRM", а так-же членами і служителями церкви "Надія Є". У служінні беремо участь: я, моя дружина Анжела і 15-ти річний син Марк.
Основне служіння
Основне служіння ми несемо в селищах Губиниха і Голубівка.
Ми служимо сім'ям потрапили в складні життєві обставини (СЖО), а саме: малозабезпеченим сім'ям, сім'ям в яких батьки мають алкогольну або наркотичну залежність, сім'ям в яких є інваліди. Відвідуючи ці сім'ї, ми проводимо спілкування, допомагаємо власною працею в домашній роботі, молимося за хворих і Господь зцілює, при можливості допомагаємо продуктами харчування і речами. Кінцевою метою є порятунок цих сімей.
Проводимо домашні групи, працюємо з молоддю, беремо участь в проведенні літніх таборів для підлітків, проводимо євангелізаційну роботу в дарах Святого Духа. Так само, моя дружина Анжела проходить навчання в Києві, на дитячого та сімейного консультанта.
Наша подяка і молитва за вас!

Якщо моє бачення і служіння знайшли відгук у Вашому серці, то хочу запросити Вас як молитовного і фінансового партнера, в служіння, яке довірив мені Бог. Вірю, що будучи соработником в цій праці, Ваше життя і служіння, не залишаться без плоду, і наповниться новими благословеннями.
"Кажу це не тому, щоб шукав я давання, я шукаю плоду, що примножується у вас плід ."
Філип'ян 4:17