menu

Молодіжний табір
Revival Camp.
Серпень 5-10, 2019
Ось і пройшов молодіжний табір Revival Camp. Протягом п'яти днів 80 підлітків з різних областей України мали змогу відпочити та духовно зрости. Ранкові та вечірні богослужіння, семінари, уроки, які проводили наставники у своїх групах сприяли більшому пізнанню підлітками Бога. Хтось з них тільки починав вірити в Господа, а дехто все більше укріплювався у своїй вірі.

Підлітки відпочивали, плаваючи в озері або катаючись на байдарках, граючи у різноманітні настільні та спортивні ігри. Вони командами будували власний човен із підручних матеріалів та змагалися на них.

Окрім цього проводились різні майстер класи, під час яких молодь могла взяти уроки вокалу або освоїти музичний інструмент, навчитися готувати або підвищити свої вміння у грі у волейбол. Для дівчат проходив майстер клас по догляду за обличчям.

Під час заклику для покаяння Славік покликав молодь і всі підлітки вийшли наперед і промовили молитву покаяння, побачили своїх рідних та близьких, на яких тримали образу, а також отримували хрещення Духом Святим або оновлення, що доводить важливість проведення подібних заходів для молоді.
Бог любить того, хто з радістю дає!
2 Кор. 9:7
Душа, яка благословляє, насичена буде, а хто поїть інших, напоєний буде і він. Пр. 11:25