menu

Cвітлана Царук
-
Cвітлана Царук
МІСІОНЕР ПОВНОГО ЧАСУ

Народилася я у віруючій родині. Нас всіх 6 дітей. З дитинства відвідувала служіння, недільну школу, любила розповідати вірші. 26 липня 2009 прийняла Водне хрещення. Ще з дитинства у мене було бажання бути місіонером, хоча я ще до кінця і не розуміла, що це таке. Працювала на різних роботах, але в моєму серці горіло бажання бути місіонером. Звільнившись з роботи, я поїхала до Києва, щоб шукати роботу там і вчитися на місіонера.
У квітні 2015 роки до нас в село приїхали місіонери і свідчили про своє служіння. На завершення зустрічі, один з місіонерів закликав до місіонерської роботи тих, хто бажає цього і я підійшла. У квітні 2015 року поїхала на місіонерську точку в село Щуровичі, де пробула 3 місяці. Пізніше, в липні, я поїхала працювати в с. Білоусівка, Полтавської обл. Я бачила в усьому Боже пристрій. Спочатку мені духовно було дуже важко, так як там є багато тих, хто займається знахарством. Першу ніч мого перебування в цьому селі, я не могла заснути і провела всю ніч на колінах перед Господом і Він дав мені сили працювати в цій місцевості. У травні 2016 роки я приїхала м.Лисичанськ. На сьогоднішній день, ми проводимо там служіння в помісній церкві, а також в смт. Новотошківське, домашні групи в нашому місті, а також у с. Привілля. Займаємося з дітьми, а також соціальним служінням. Влітку проводимо табори.
Моліться за нас, наше служіння і порятунок людей.
Хочете стати партнером служіння?
Моя вдячність і молитва про вас!

Дякую Богові своєму при кожній згадці про вас, завжди в усякій молитві своїй за всіх вас чиню я молитву з радощами, за участь вашу в Євангелії від першого дня аж дотепер, будучи впевнений в тому, що той, хто в вас розпочав добре діло, виконає його аж до дня Ісуса Христа. (Филип'ян 1: 3-6)
Робіть Більше ніж просто турботу; приймайте привілею,
честь і зобов'язання в даванні
"Кажу це не тому, щоб шукав я давання, я шукаю плоду, що примножується у вас плід ."