2019ua

День Сім'ї (м.Дніпро)

18 травня у Дніпрі відбулося свято "День Сім'ї". Хода за сімейні цінності, концертна програма, молитва за сім'ї України, конкурси, ігри, майстер-класи - усе це було складовою частиною святкування.
Місія Solid Rock не була осторонь цього заходу. Вона організувала фотозони на сімейну тематику, де кожен охочий міг сфотографуватися. Діти мали можливість кататися на надувних гірках та пригощатися попкорном. У Solid Rock Coffee можна було придбати каву, чай, лимонад та випічку.
"Під час дня сім‘ї, я мала змогу послужити в команді Solid Rock, дуже великій кількості людей, просто роблячи каву. Багато присутніх на святі мали змогу випити смачний чай чи каву та дізнатися більше про Ісуса. Було приємно чути, що ми робимо добру справу та даруємо людям позитив!" - ділилася враженнями Ангеліна Повишева.
"Мене звати Евеліна, і я дуже вдячна Богу за те, що Україна має змогу вільно сповідувати ім'я Ісуса Христа. На сьогодняшній день необхідно показати сторонникам ЛГБТ, що здорова сім'я — це наше майбутнє. На мою думку, свято пройшло успішно: діти мали змогу порозважатися, батьки — відпочити, насолодитися концертом, смачною кавою. Я задоволена святом, і з нетерпінням чекаю наступного", - розповіла одна з присутніх цього свята