Світлана Бистрицька
МІССІОНЕР ПОВНОГО ЧАСУ
Мене звати Світлана. Народилася я та виросла у місті Донецьку. З дитинства мріяла бути вчителем, але здійснити свою мрію змогла лише після того, як пізнала Божу любов у 2003 році. Бог просто взяв у Свою міцну руку і повів туди, де Він вважав, що мені потрібно бути. Ісус перевернув і змінив моє життя.

Маю вже дорослу дочку, разом із нею завжди були у служінні – співали у хорі, проводили домашню групу, служили у недільній школі, керували групою кухарів.

З 2014 року були змушені з нею залишити своє рідне місто та будинок у зв'язку з військовими діями на Донбасі. Бог чудово помістив нас у місті Дніпрі, де я відразу ж стала волонтером. Потрапила до проєктів на гарячу лінію, видачу гуманітарної допомоги, проведення творчих майстер-класів. У 2017 році я вперше опинилась у селі Знаменівка в Solid Roсk mission. І одразу відчула себе вдома! Наразі закінчую магістратуру Міжнародного університету Бачення. Бог багато чому навчав мене, ведучи за цим життям, тепер настав час поділитися знаннями та досвідом з іншими для Царства Божого!

Багатство людини не вимірюється кількістю будинків, машин чи грошей, воно вимірюється кількістю добрих справ ближньому. Іноді, втративши все, здається, що це кінець. Але це початок нового, коли можна знайти набагато більше за всі багатства - мир, віру, радість, любов.

«Адже благочестя із задоволенням – велике надбання.»1 Тимофія 6:6
"Кажу це не тому, щоб шукав я давання, я шукаю плоду, що примножується у вас плід ."
Філип'ян 4:17