Анатолій Солодник
МІСІОНЕР ПОВНОГО ЧАСУ & ПАСТОР
Мене звати Анатолій Солодовник, я пастор-місіонер.
Народився я 18 червня 1985 року в Дніпропетровській області України, в родині євангельських християн. Мій батько, пастор в третьому поколінні, ще з молодих років почав насаджувати багато церков.
Коли мені було 6 років, Бог хрестив мене Святим Духом. Зовсім скоро, в 1997 році, я прийняв Водне хрещення і до кінця року став лідером домашньої групи. Це був час другої хвилі пробудження в Україні.
Церква, що складалася з 300 членів в 1997 році, зросла до 2700 осіб на початок 2000 року. Вже через рік в цьому служінні я став відповідальним за чотири домашні групи!

У віці з 13 до 22 років я служив у церкві лідером домашніх груп. У 18 років я був рукопокладений на диякона церкви!
У 2002 році я закінчив школу і продовжив освіту в Університеті управління і бізнесу. Я вивчав економіку і успішно отримав диплом в 2007 році.
У 2006 році я почав працювати в банку як менеджер банківських послуг і кредитний експерт.
У 2008 році Бог покликав мене служити місіонером в Єрусалимському Домі молитви для всіх народів (JHOPFAN).
У період з 2009 по 2011 рік я був волонтером в JHOPFAN як місіонер-заступник.
Після цього, Бог послав мене в Самару (Росія), де я служив молоді, допомагав єпископу і проповідникам. За цей час у мене були місіонерські поїздки як групові, так і ті, в яких я був один. Я відвідав різні місця: Росія, Індія, Сінгапур, Фінляндія, Норвегія, Молдова, Казахстан, різні великі міста, селища і села.
У квітні 2014 року Бог сказав мені повернутися в Україну! Після повернення, я близько року служив в якості другого пастора п'ятдесятницької церкви.

У 2015 році на конференції в Єрусалимі я отримав Слово від Бога через кілька пророків, що Бог посилає мене в кілька країн Європи, першою з яких буде Франція! Наприкінці 2015 року я поїхав у Німеччину, де зустрів сім'ю з Парижа! Я побачив велику потребу служіння серед російськомовних людей. Робота там була чудовою! Там були тисячі біженців і робочих з України, Молдови, Росії та інших країн колишнього СРСР.

У 2017 році, після декількох підтверджень з різних джерел, я вирішив підкоритися Господу і переїхати в Париж.

20 травня 2017 року я був рукопокладений на пастирське служіння старшим єпископом Церкви Християн Віри Євангельської України.

Мої обов'язки включають в себе служіння зламаним серцем, молодому поколінню, людям, в складних життєвих ситуаціях! Я навчаю і споряджаю новонавернених людей для переможного життя в Бозі!

Я хочу побачити збудовану в Парижі велику і потужну помісну церкву для російськомовних людей і всіх інших народів, яких закликає Бог!

Хочете стати партнером служіння?
Моя подяка та молитва за вас!

Дякую Богові своєму при кожній згадці про вас, і завжди в усякій молитві своїй за всіх вас чиню я молитву з радощами, за участь вашу в Євангелії від першого дня аж дотепер. Я певний того, що той, хто в вас розпочав добре діло, виконає його аж до дня Христа Ісуса. (До Филип'ян 1:3-6)
"Кажу це не тому, щоб шукав я давання, я шукаю плоду, що примножується у вас плід ."
Філ 4:17