menu
Revival Camp
20 по 23 серпня 2018 р
Revival Camp
З 20 по 23 серпня 2018 р. на базі відпочинку «Berryland» місія «Solid Rock» провела підлітковий табір «Revival Camp», в якому взяло участь 51 підлітків.

Програма табору складалася з семінарів, прославлення, служінь, де підлітки дізнавалися про своє призначення, про гріх, про покаяння і про праведне життя в Христі Ісусі. Крім духовної частини, у молодих людей була можливість купатися в озері, грати в настільні ігри, в волейбол, футбол, пінг понг; стрибати на батуті, фотографуватися. Увечері був перегляд фільму і попкорн.

Ось кілька відгуків про табір:

«Мені дуже сподобалося прославлення, тому що була сильна присутність Духа Святого і багато відчували це» – поділилася Анна.

«У таборі « Revival Camp », я перебуваю перший раз і тут мені дуже подобається, але особливо мені сподобався перегляд фільму з попкорном, вільний час, проведений з друзями, і знайомство з новими людьми» – розповіла Аделіна.

«Мені сподобалися проповіді, спілкування з наставниками. Я взяла багато корисного з того, що нам розповідали » – зазначила Евеліна.

«У цьому таборі я знайшла нових друзів, дізналася багато корисної інформації і відпочила. Сподіваюся, в наступному році я зможу знову приїхати на «Revival Camp» – сказала Анастасія.

Робіть Більше ніж просто турботу; приймайте привілею,
честь і зобов'язання в даванні
"Кажу це не тому, щоб шукав я давання, я шукаю плоду, що примножується у вас плід ."