Назарій Порошенко
МІСІОНЕР ПОВНОГО ЧАСУ
Мене звати Назарій Порошенко я народився в 2002 році в родині вірян. Мої батьки є пасторами церкви тому з дитинства для мене були знайомі і Біблія і Бог. З малого віку я з сестрами відвідував недільну школу і саме там я дізнався про Того Хто полюбив світ і прийшов до нас щоб врятувати. Тоді я навіть і не очікував, що саме в цьому служінні я залишусь назавжди....

Бо в 14 років на виїздному християнському таборі, я дізнався про своє покликання і про мрію Ісуса для мене. Вперше там в полі посеред відкритого неба я відчув Його любов. І тепер мої знання про Бога перетворились на відносини з Ним. І в той рік я почав служити в дитячому служінні церкви "Дім молитви для всих народів" м. Дніпро, як помічник, а потім як помічник наставника в таборі.
Мій шлях місіонера почався в 14 років коли я дізнався про своє покликання "БУТИ МІСІОНЕРОМ і їхати в певні країни для того щоб служити дітям". Але маючи таку мрію я не знав, що, як, та де мені можна стати місіонером. Хоча Бог знав. Тож в 2017 році я вступив в заочний біблійний "Purpouse Institute". А в 2020 мене благословили фінансами на курси публічного виступу де і познайомився з однією з лідерів місіі і вона запросила мене в гості на місію і тоді я зрозумів, що таке справжня воля Божа.

Від тоді мене почали запрошувати на різні проєкти місії такі як місіонерські школи і табори. В той час я активно приймав участь в служінні в своїй церкві в молодіжному і дитячому служінні. Але я розумів, що в мене мій сезон в церкві починає завершуватися, але я не знав, що мені робити далі. Тоді це було диво але Бог створив зустріч з одним з лідерів місії і вже 2022 році 03 грудня я потрапив на місіонерську базу і став служити в дитячому служінні. Ось так я потрапив на шлях виконання своєї мріїї.

На шляху служіння ваші молитви є великою цінністю для мене. Для мене є велика честь запросити вас стати моїми партнерами в баченні любовʼю досягати покоління. Ваша щомісячна чи одноразова фінансова допомога може стати вирішальним моментом, щоб скоріше досягнути серця в цьому світі.
"Кажу це не тому, щоб шукав я давання, я шукаю плоду, що примножується у вас плід ."
Філип'ян 4:17