Natasha Kostikina
FULL-TIME MISSIONARIES
Моє свідоцтво і бачення у служінні:
Мене звати Наташа Костікіна (28 років). Мої батьки християни і я з дитинства полюбила Ісуса. Завжди було в серці бажання виконати Божу волю. І по мірі мого фізичного і духовного зростання – служила в церкві у вільний час. Але згодом зрозуміла, що Бог кличе у служіння на повний час. Прийняття рішення не було легким, але після внутрішніх вагань – вирішила довіритись Господу. Я є служитель на повний час у міжнародній християнській місії Рух Шукачів Бога (God Seekers Movement) https://iskateliboga.org/

Бачення місії: «Земля буде повна пізнання Господнього так, як море вода покриває!» Iсая 11:9

Основне послання місії Рух Шукачів Бога – цінність особистих стосунків з Богом. Вірю, що воля Божа в тому, щоби кожна людина мала близькі стосунки з Ісусом через проведення особистого часу у молитві та Слові Божому. (Євреїв 8:10-11)

Моє бачення в служінні:
• служити Христу через прославлення і поклоніння у молитовній кімнаті. Ісус достойний, щоби Йому поклонялись безперервно. (Об'явлення 4:8-11)
Також служіння людям, які приходять у молитовну кімнату. Вони мають можливість провести час у Божій присутності і отримати молитовну підтримку за їхні потреби.
Зараз це служіння займає кожний день по 4 години, але у майбутньому є бачення вирости до 24/7.
Основна ціль – запалювати у серцях дітей щиру любов до Ісуса через біблійні уроки, прославлення, ігри, спілкування, музику, спорт.
Бачення: зростити молодих служителів, які будуть присвячені Богу всім серцем, не залежно від їхнього майбутнього вибору професії
• служіння людям літнього віку
Основна ціль – запевнитись,
що людина віддала своє
серце Христу.
А також турбота через практичну допомогу: прибирання по дому, приготування їжі, купівля необхідних продуктів і щире спілкування, яке торкається серця і допомагає пізнати любов Христа, що Бог пам'ятає і турбується про них.
• група прославлення.
Головна ціль – бути поклонниками в дусі та правді, свідчити про Христа через музику. Проголошувати істину, яка звільняє людей від ярма гріха, хворіб тощо. Приймати участь у місіонерських поїздках. Обслуговування прославленням події (конференції, літні таборі, міжцерковні зібрання тощо) пов'язані з молитвою і поклонінням.

-
Я запрошую вас стати партнером служіння! Завдяки партнерству, ви зможете зробити вагомий внесок в діло поширення Царства Божого на землі.

Дякую Богові своєму при кожній згадці про вас, і завжди в усякій молитві своїй за всіх вас чиню я молитву з радощами, за участь вашу в Євангелії від першого дня аж дотепер. Я певний того, що той, хто в вас розпочав добре діло, виконає його аж до дня Христа Ісуса. (До Филип'ян 1:3-6)

"Not that I desire your gifts;
what I desire is that more be credited
to your account."

Philipians 4:17