Україна/с. Знаменівка
Нещодавно ми мали змогу проповідувати Євангеліє та роздати продуктові набори в нашому місіонерському центрі! Дух Святий торкався сердець цих людей та вони примирилися з Богом!
Дякуємо кожному за підтримку, без вас - це було б неможливим!
Нещодавно ми мали змогу проповідувати Євангеліє та роздати продуктові набори в нашому місіонерському центрі! Дух Святий торкався сердець цих людей та вони примирилися з Богом!
Дякуємо кожному за підтримку, без вас - це було б неможливим!
![](https://static.tildacdn.com/tild6334-3964-4536-a332-616536306365/332149934_5957845623.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3864-3263-4233-b235-353130656335/332184303_2147582042.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/ffb6456b-781b-40e8-9517-ffb5225e8bcd/imgfish.jpg)