![](https://static.tildacdn.com/tild6332-3662-4838-a438-303463323264/38542082_16243203210.jpg)
Літо – благодатна пора для відпочинку, відновлення сил, перезавантаження і накопичення приємних спогадів, які будуть зігрівати довгими зимовими вечорами. Але для нашої місіонерської команди літо стало цілим марафоном проведення дитячих християнських таборів. Це був час чудес Божих, відповідей на молитви і свідоцтв Божої милості. За літо накопичилася величезна втома – але це приємна втома. За три місяці було проведено 18 таборів в 6 областях України і було досягнуто більше 2238 дітей!
![](https://static.tildacdn.com/tild6132-6561-4337-b563-626163323732/38662882_16243201710.jpg)
- 13-15 червня: с. Миролюбівка, Дніпропетровська обл. і 2. 20-22 червня: с. Голубівка, Дніпропетровська обл. (Спільно з пастором Тімом Ларсоном і командою місіонерів з церкви Watermark church)
- 23 червня: с. Солоне, Дніпропетровська обл.
- 26-29 червня: м. Шепетівка, Волинська обл.
- 03-05 липня: м. Турійськ, Волинська обл.
- 18-20 липня: м. Лисичанськ, Луганська обл.
- 26 липня: с. Губиниха, Дніпропетровська обл. (Спільно з Анатолієм Коломійцем та місією IMOCE)
- 27 липня: с. Першотравенськ, Дніпропетровська обл.
- 02-04 серпня: с. Тиниця, Чернігівська обл.
- 08-10 серпня: м. Волочиськ, Хмельницька обл.
- 13-15 серпня: м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.
- 29-31 серпня: м. Харьків
![](https://static.tildacdn.com/tild3762-3661-4433-a361-383766626463/39864533_16520767315.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6434-6539-4131-b131-343662363763/40023164_16569183144.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3831-3437-4166-a330-386265353339/39869319_16507899116.jpg)