Є-Місія! Минулої суботи в Києві відбулася неймовірна подія! Основна ідея полягала в тому, щоб привести молодих людей до Ісуса, який може зцілити наші серця і спрямувати нас на нашу особисту місію! Багато церков і міністерств були залучені, керуючи різними міністерствами. Понад 3000 людей зібралися на вечір поклоніння, щоб прославити Ісуса та помолитися за націю України! Бути частиною цього було великою честю, і ми віримо, що це запалило вогонь у багатьох! Ми віримо, що це лише початок!
![](https://static.tildacdn.com/tild6433-6261-4031-b337-653138383562/406047083_1837956709.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3638-6238-4435-a661-393564616335/406554468_1837956708.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3831-3863-4036-b330-353435646563/406554468_1837956708.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6439-3764-4562-b733-356332346330/406045160_1837956707.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6530-6665-4533-a533-383130633761/406059291_1837956706.jpg)