2019

Підлітковий табір "Revival Camp"

Ось і пройшов молодіжний табір Revival Camp.
Протягом п'яти днів 80 підлітків з різних областей України мали змогу відпочити та духовно зрости. Ранкові та вечірні богослужіння, семінари, уроки, які проводили наставники у своїх групах сприяли більшому пізнанню підлітками Бога. Хтось з них тільки починав вірити в Господа, а дехто все більше укріплювався у своїй вірі.
Підлітки відпочивали, плаваючи в озері або катаючись на байдарках, граючи у різноманітні настільні та спортивні ігри. Вони командами будували власний човен із підручних матеріалів та змагалися на них. Окрім цього проводилися різні майстер класи, під час яких молодь могла взяти уроки вокалу або освоїти музичний інструмент, навчитися готувати або підвищити свої вміння у грі у волейбол та шахи. Для дівчат проходив майстер клас по догляду за обличчям.
Під час табору багато підлітків промовляли молитву покаяння, пробачили своїх рідних та близьких, на яких тримали образу, а також отримували хрещення Духом Святим або оновлення, що доводить важливість проведення подібних заходів для молоді.
Ua