2020

Різдвяна подорож

19 грудня 2020 року наша команда «Solid Rock» почала свою Різдвяну подорож з смт. Голубовка, Дніпропетровської області. Нас зустріли майже 30 діток, які отримали від нас радість, любов і тепло. На всіх, хто завітав на зустріч, чекала костюмована святкова програма з іграми, різдвяними піснями, конкурсами та подарунками.
20 грудня ми продовжили свій шлях в смт Губиниха і Роздори. Нас приймали з тієї ж радістю і очікуванням більше 60 дітей. Також ми відвідали багатодітну родину, щоб поділитися Благою звісткою про Різдво нашого Спасителя.
25 грудня - День народження Ісуса Христа. Як хочеться в цей день привітати Ісуса! І ми це зробили! В «Церкві для всіх народів», м. Дніпро, пастора Костянтина Максимова, зал був заповнений дітьми, які очікували на костюмовану постановку, ігри, поздоровлення, подарунки і найголовніше - на молитву. Бачачи як багато діток прийшло привітати Ісуса з Днем народження, ми віримо, що небо раділо!
26 грудня наша команда, в невеликому складі, відвідала маленьку громаду в селі Мар'янка, щоб привітати діток, підбадьорити старших та помолитися за служителів – місіонерів Славіка і Карину Винокурових.
30 грудня в м.Дніпро на нас чекав повний зал юних футболісті. Ці хлопці ніколи не чули про Христа. Ми вдячні Богу за можливість послужити їм та донести звістку про народження Ісуса і засвідчити про неймовірну любов Господа до кожної людини.
(Далі буде…)
Ua