Анна Рожкова
МІССІОНЕР ПОВНОГО ЧАСУ
Мене звуть Анна Рожкова і я народилася в 1986 році. З дитинства я чула про Бога, приїжджаючи в гості на літні канікули до своїх бабусь, але до 19 років це були просто знання. 2006 року я познайомилася з Ісусом особисто і 2007 року прийняла водне хрещення в Одеській народній церкві. З моменту приходу до церкви моє життя пов'язане зі служінням дітям і, більшою мірою, служінню підліткам як з віруючих сімей, так і з інтернатів та неблагополучних сімей.

Протягом 5 років я була одним із лідерів підліткового служіння в церкві, 3 роки займалася з дітьми з дому сімейного типу, більше 10 років є учасником та організатором дитячих, підліткових та молодіжних християнських таборів.

У 2013-2014 навчальному році пройшла навчання з роботи з дітьми-сиротами у школі при місії Агапе.

Також понад рік у мене вдома проходила домашня група, де ми з дівчатами заглиблювалися у Боже Слово та просто перебували у спілкуванні.

З січня 2021 року переїхала до с. Знаменівки Дніпропетровської області для практично повного служіння. У червні-липні 2021 року була координатором команди волонтерів, які проводили дитячі денні табори у Хмельницькій області (м.Шепетівка, с.Вороб'ївка, с.Базалія, с.Згорани).

У вересні 2020 року розпочала навчання у Полтавській Богословській семінарії, відділення «Душепіклування». Вважаю для себе цей напрямок дуже важливим, у ракурсі моїх здібностей та покликання.
"Кажу це не тому, щоб шукав я давання, я шукаю плоду, що примножується у вас плід ."
Філип'ян 4:17