Cлавік та Юля Головатюк
МІСІОНЕРИ ПОВНОГО ЧАСУ &
ДИРЕКТОР МІСІЇ "SOLID ROCK"
Після випуску з SMBS в 2012 році, Славік поїхав в місіонерську поїздку в Україну, як лідер групи. Ця подорож стала незабутньою для нього. І ось уже три роки, як він служить в селі Знаменівка. Ці роки змінили все в його житті. На місії він побачив, як Бог рятує, звільняє, зцілює і змінює людей. Він зрозумів, що це краще, що він може робити в своєму житті. Саме на місії Господь благословив Славіка чудовою і люблячою дружиною Юлією, з якою вони зараз служать разом. Майже весь свій час вони проводять в Україні і моляться, щоб Бог і далі благословляв їх служіння. У них є прекрасні плани на майбутнє: закінчити будівництво церковної будівлі і втілювати в життя різноманітні проекти, спрямовані як на віруючих, так і на тих, хто ще не пізнав Бога.

Хочете стати партнерами служіння?

Якщо ви будете співпрацювати з нами, то наше служіння стане вашим служінням, і ми будемо служити, як продовження ваших рук і ніг у справі поширення Євангелія. Юлія і я завжди будемо молитися про вас і тримати вас в курсі того, як ваше служіння досягає людей для Христа.
Наша подяка і молитва за вас!

Дякую Богові своєму при кожній згадці про вас, і завжди в усякій молитві своїй за всіх вас чиню я молитву з радощами, за участь вашу в Євангелії від першого дня аж дотепер. Я певний того, що той, хто в вас розпочав добре діло, виконає його аж до дня Христа Ісуса. (До Филип'ян 1:3-6)

"Кажу це не тому, щоб шукав я давання, я шукаю плоду, що примножується у вас плід ."
Філип'ян 4:17